zrzut-ekranu-2016-12-20-o-17-46-07– Anna i Wiesław P.

Z prawdziwą przyjemnością pragnę poinformować...

"Z prawdziwą przyjemnością pragnę poinformować, że uczestniczyłam razem z mężem w szkoleniu organizowanym przez Szkołę Dobrych Manier w Lublinie. Szkolenie dotyczyło informacji na temat wina i całości spraw z tym związanych. Atmosfera szkolenia była bardzo ciepła i życzliwa. Dzięki niedużej grupie uczestników była możliwość konsultacji w sprawach związanych w produkcją wina w Polsce i na świecie oraz  jego podawaniem na stole. Można powiedzieć, że to były raczej warsztaty ze względu możliwość wzajemnego angażowania uczestników i wykładowcy-mentora w temacie szkolenia. Prowadzący wykładowca był bardzo dobrze przygotowany do zajęć i potrafił dostosować tempo pracy do uczestników.Polecam szkolenia organizowane w Szkole Dobrych Manier w Lublinie z uwagi na wysoki poziom zajęć, świetną organizację i wyjątkową atmosferę panującą podczas szkoleń."
14519930_189142658184850_367766181672518148_n– Kamil Kamiński

Spotkanie z degustacją...

"Spotkanie z degustacją - spora dawka wiedzy zaserwowana w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Jeśli kolejne lekcje savoir vivre'u będą wyglądały podobnie, to chętnie skorzystam."
zrzut-ekranu-2016-12-20-o-17-46-07– Michał Segit

Piątkowy wieczór spędziłem...

Piątkowy wieczór spędziłem na Spotkaniu z degustacją.Jedzenie było wyśmienite, do tego świetnie dobrane wina. Prowadzący wprowadził nas w świat wina i zrobił to w bardzo profesjonalny sposób. Świetny pomysł na spędzenie czasu łącząc przyjemne z pożytecznym. Polecam
logo_03_st-Elżbieta Fijołek, Giełda Eventów, Założycielka Klubu Sponsora

SV Szkoła Dobrych Manier jest to wspaniała i potrzebna przestrzeń do kultywowania tradycji zasad dobrych manier.

Odnosi się do spotkań prywatnych i biznesowych. Wspiera odpowiednią oprawę wydarzenia instytucjonalnego i biznesowego. Znajomość tych zasad jest cenna, tym bardziej dla rozwijania klubu biznesowego, jakim jest Klub Sponsora. Byłam uczestniczką Spotkania z degustacją - lekcji kultury wina i jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji tego eventu. Od sposobu przywitania Gości, po dobór wspaniałych potraw i win odpowiednich do nich, po przygotowanie skrytpów ręcznie robionych dla uczestnikow i upominków wręczanych na koniec Spotkania. Połączenie tego typu regularnych spotkań, z przełożeniem zasad savoir-vivre jest świetną metodą pokazania ich w praktyce. Polecam przedsiębiorcom, przedstawicielom instytucji samorządowych oraz każdemu dobremu gospodarzowi rodzinnego spotkania. Z poważaniem dla inicjatywy Małgorzaty Dudek.Elżbieta Fijołek, Giełda Eventów, Założycielka Klubu Sponsora
log– Elżbieta Krawczyk, Fundacja Bezmiar

29 grudnia w Puławach odbyło się spotkanie Niezwykłych Kobiet i Panow Pozytywnych...

na którym naszymi gośćmi były niezwykle kobiety ze szkoły Savoir Vivre Szkoła Dobrych Manier z Lublina. Spotkanie było naprawdę niezwykłe, a tematyka nadzwyczaj szeroka. Począwszy od sposobu przedstawienia siebie i innych, przez dylematy związane z zachowaniem przy stole, na długości męskich spodni i damskich sukienek skończywszy. Wszystko to przedstawione w sposób lekki, łatwy i bardzo przyjemny. A przy tym w pełni profesjonalny.O tym jak bardzo było interesująco świadczy chociażby fakt, iż spotkanie zaplanowane na godzinę trwało godzin trzy. I wszyscy wyszli z uczuciem dużego niedosytu. Mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się zorganizować podobne spotkanie, a wszystkim polecamy szkolenia organizowane przez Savoir Vivre Szkołę Dobrych Manier. 
13775360_1080358678709297_3128894272757083250_n– Julia Świerczewska Chochla Szczęścia

W styczniu odbyły się warsztaty z savoir-vivre przeprowadzone przez Savoir Vivre Szkołę Dobrych Manier.

Poruszyliśmy temat podawania dłoni, zachowania przy stole, a także odpowiedniego ubioru na różne okazje. Profesjonalnie przekazywana wiedza była łatwa w zrozumieniu. Grupa jednogłośnie stwierdziła, że warsztaty były ciekawe, a zdobyte wiadomości z pewnością przydadzą się każdego dnia.